Jau trešo gadu LIAA Madonas biznesa inkubators sadarbībā ar Madonas novada pašvaldību organizē uzņēmējdarbības tēmai veltītu pasākumu ciklu “Madonas biznesa nedēļa”, kas šogad notiks no 6. līdz 10. septembrim. Tās laikā LIAA Madonas biznesa inkubatora telpās, Blaumaņa ielā 3, notiks lekcijas, meistarklases, biznesa sarunas, pieredzes stāstu sesijas un inovatīva uzņēmēju un novada iedzīvotāju jaunrades darbnīca. Daļa no pasākumiem būs skatāma arī https://www.facebook.com/LIAAMadona.

“Madonas biznesa nedēļa 2021” tiks organizēta, apmeklētājiem piedāvājot dažādus pasākumu formātus. Pēdējo gadu pasaules tendences pierāda, ka uzņēmējiem un visai sabiedrībai jābūt ļoti elastīgiem, jārod arvien jauni veidi, kā mācīties, kā izzināt klientu vēlmes, kā būt veiksmīgiem, tāpēc no 6. līdz 10. septembrim, sadarbojoties biznesa inkubatoram, pašvaldībai, uzņēmējiem un dažādu jomu ekspertiem, mēģināsim rast atbildes un idejas uzņēmējdarbības vides izaicinājumu pārvarēšanai.

Pirmdiena, 6. septembris, veltīta finanšu piesaistes tēmai. Interesenti aicināti nākt uz LIAA Madonas biznesa inkubatoru, kur dažādās “Biznesa pieturās” laikā no plkst. 11:00 līdz 14:00 klātienē varēs tikties, saņemt informāciju un atbildes uz jautājumiem no organizācijām un institūcijām, kas piedāvā finansējuma piesaistes iespējas uzņēmējdarbībai:
 • AS “Attīstības finanšu institūcija Altum”
 • Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs
 • Vietējā rīcības grupa “Madonas novada fonds”
 • Madonas novada pašvaldības Attīstības nodaļa (informācija par uzņēmējdarbības atbalsta instrumentiem)
 • LIAA Madonas biznesa inkubators
 • LIAA klientu apkalpošanas nodaļa (informācija par visām LIAA uzņēmumu atbalsta nodaļām)
 • Nodarbinātības valsts aģentūra
*Pasākums notiks LIAA Madonas biznesa inkubatorā.
 
‌Otrdiena, 7.septembris, no plkst. 12:00 – 18:00 “Uzņēmējdarbības meistarklases”. Diena veltīta teorētiskām un praktiskām nodarbībām, kuru laikā uzzināsiet par jaunrades metodēm uzņēmējdarbībā un principiem, kā arī labās prakses piemēriem, kas jāievēro, veidojot jaunus produktus gan reālajā, gan digitālajā vidē.
 • 12:00-16:00 Dizaina domāšana un uz klientu orientēta dizaina radīšana – Liene Kupča, pakalpojumu dizaina stratēģe.
 • 16:00-18:00 Interneta resursu piekļūstamība, IT pakalpojumu radīšana – Pēteris Jurčenko, pieklustamiba.lv.
*Pasākums notiks klātienē LIAA Madonas biznesa inkubatorā un būs skatāms arī https://www.facebook.com/LIAAMadona.
 
‌Trešdiena, 8.septembris, no plkst. 9:00 – 18:30. “Uzņēmēju jaunrades darbnīca”, kuras laikā pasākuma dalībnieki jaukta sastāva komandās radīs jaunus produktus, pakalpojumus, reālās un digitālās vides infrastruktūras idejas, kas būtu noderīgas Madonas novada uzņēmējiem.Piedalīties darbnīcā tiek aicināti visi novada iedzīvotāji, kas pārstāv dažādas sabiedrības grupas – jaunieši, jaunie speciālisti, seniori, jebkurā nozarē strādājošie, uzņēmēji, valsts iestāžu darbinieki. Svarīgi, lai pasākuma dalībniekiem ir idejas un vēlme uzlabot dzīves un uzņēmējdarbības vidi Madonas novadā!*Pasākums notiks LIAA Madonas biznesa inkubatorā.
 
‌Ceturtdiena, 9.septembris, “Atvērto durvju diena” – iespēja apmeklēt Madonas novada uzņēmumus –SIA “Letari”, SIA “Timber ART”, SIA “Cesvaines vīns”/“Nord Wolf’, SIA “Ducimus”, SIA “MittHus”, SIA “Aiviekstes klēts”/Lubānas vīnotava.
 
‌Uz pasākumu aicinām potenciālos darba ņēmējus (šī būs lieliska iespēja iepazīties ar uzņēmumiem un uzzināt par darba iespējām tajos), potenciālos sadarbības partnerus un ikvienu citu interesentu. Pieteikšanās pasākumam, aizpildot anketu ŠEIT
 
‌Piektdiena, 10.septembris, no plkst. 14:00 – 17:30 “Madonas biznesa nedēļas” noslēdzošā diena “Iedvesmas un pieredzes stāsti”. Tiešsaistes pasākumā uzzināsiet par pasaules ekonomikas tendencēm, mūsdienu personālvadības tendencēm un diviem veiksmīgiem Madonas novada uzņēmēju pieredzes stāstiem. Programmā:
 • 14:00-15:00 “Pasaules makroekonomikas tendences” / Pēteris Strautiņš, Luminor Bank AS Latvijas filiāle
 • 15:00-16:00 “Dažādība darba vietā” / Dace Helmane, Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts
 • 16:00-16:30 LIAA biznesa inkubatoru programma / Laura Očagova, LIAA Biznesa inkubatoru departaments
 • 16:30-17:00 Pieredzes stāsts / Aivis Mitenieks, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “MittHus”
 • 17:00-17:30 Pieredzes stāsts / Kristiāns Lancmanis, Roibox SIA
Pasākums tiks pārraidīts  https://www.facebook.com/LIAAMadona.

Pasākumu apmeklētājiem jāievēro Ministru kabineta 2020. gada 9. jūnija noteikumi Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”.

Ierodoties klātienē, pasākumā jāuzrāda personu apliecinošs dokuments un derīgs Covid-19 sertifikāts (persona ir vakcinējusies pret Covid-19, izslimojusi Covid-19, veikusi Covid-19 analīzes).

Pasākuma laikā tiks filmēts un fotografēts, iegūtie foto un video materiāli tiks izmantoti publicitātes vajadzībām.

Jaunākie notikumi

02
Okt
Visagala kapsētā

07
Okt
Ceturtdien, 7. oktobrī Lubānas novada Sociālais dienests organizē Rīgas Bērnu klīniskās slimnīcas ārstu speciālistu konsultācijas bērniem līdz 18 gadu vecumam.