Izstaigā dabas taku “Aiviekstes ozoli”, Lubānas novada tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrā apskati izstādi “Vilnis Zābers Lubānā”, piektdienās un sestdienās no plkst. 10.00 līdz 14.00 iedvesmojies Lubānas Amatnieku centrā.

Dodies nelielā izbraucienā uz Meirāniem, un, iepriekš piesakot vizīti, apskati Jāņa Zābera muzeju “Vecais ceplis”, brīvdienu mājā “Zvaigznītes” satiec sieru sējēju Ilonu Malahovsku, noteikti iegriezies putnu dārzā “Rozas”. Ja vēlies aktīvu atpūtu, dodies spēlēt diskgolfu “Lettēs” vai izīrē velosipēdu, laivu, mobilo pirti pie Māra Valaiņa.

Plāno atpūtu ārpus mājas nedēļas nogalē un izmanto iespējas, ko sniedz brīvdienu māja “Zvaigznītes” vai viesu māja “UpeNes”. Vai esi apmeklējis Lubānas vīnotavu, akmeņu parku “Vaidavas” vai Lubānas novada dzejnieces Broņislavas Martuževas Dzejas klēti? Ja, nē – šis ir laiks, kad vari to īstenot vai arī atkārtot apmeklējumu un atklāt jaunas emocijas.

Piektdienās no plkst. 10.00 līdz līdz 12.00 ir atvērta Lubānas evaņģēliski luteriskās draudzes baznīca. Ar visu Lubānas novada tūrisma piedāvājumu vari iepazīties Lubānas pašvaldības mājas lapā www.lubana.lv sadaļā tūrisms. Iepriekš piesaki savu apciemojumu tūrisma piedāvājuma saimniekam, lai vienotos par apciemojuma laiku. Tiekamies tagad!

Lūdzu ievērot ieteikumus, kā ceļot droši!

Lubānas novada pašvaldības kultūras darba speciāliste
Ilze Kraukle
26374962

Jaunākie notikumi

14
Jūl
Lubānas novada Sociālais dienests organizē Rīgas Bērnu klīniskās slimnīcas ārstu speciālistu konsultācijas bērniem līdz 18 gadu

15
Jūl
Lubānas novada Jauniešu centrā
Batikošana.Apavu apgleznošana. Šņormāksla.

17
Jūl
pļaviņā pie dīķa
Meirānu tautas nams aicina uz koncertu "Pašā vasaras viducī" Koncertā piedalās: – Vidējās paaudzes deju

25
Jūl
Plkst. 13:00 Lubānas Vecajos kapos Plkst. 14:00 Lubānas Jaunajos kapos