Latvijas Nacionālais kultūras centrs aicināja gan individuālos tautas tērpu īpašniekus, gan kolektīvus 4. maijā, Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas 30. gadadienā, virtuāli piedalīties gājienā “Uzvelc tautas tērpu par godu Latvijai”, kura tradīciju kopš 2016. gada iedzīvina Tautas tērpu centrs SENĀ KLĒTS. 

Svētku dienā, 4. maijā, ikviens tika aicināts posties goda drēbēs – savā tautas tērpā – un vienatnē vai kopā ar ģimeni nofotografēties. Savukārt mākslinieciskie kolektīvi vai iestādes tika rosinātas jau iepriekš sagatavot foto kolāžu ar to dalībniekiem tautas tērpos.

Šajā svētku akcijā iesaistījās arī mūsu novada dejotāji.

 JDK Žuburi - TDA Lubāna video-rullītis: šeit 

 

 

Un arī citi novada dejotāji, dziedātāji un tautas tērpu godā turētāji vēlējās iesaistīties tautas tērpu parādē. Lūk, mazs ieskats fotomirkļos. Ja arī vēl kāds vēlas iesaistīties (vai nav pamanīts) - pievienoties ar savu foto svētku galerijai, sūtiet foto uz adresi: ligita.petersone@lubana.lv. 

 

 

 

Jaunākie notikumi

22
Aug
Latvijas Ordeņu brālības 22. salidojums kopnoskaņās Dzejas diena Lubānā

23
Aug
Brīvdabas estrādē pie Jāņa Zābera memoriālā muzeja "Vecais Ceplis"
11.augustā 85 gadu jubileju svinētu izcilais latviešu operdziedātājs Jānis Zābers. Visu laiku labākais latviešu tenors, kā viņu joprojām sauc daudzi mūzikas profesionāļi un talanta

26
Sep
Lubānas Jaunajos kapos

26
Sep
Lubānas pilsētas klubā