21. jūnijā Lubānas novada jauniešu centrā tika aizvadīta smaržīga un garšīga pēcpusdiena. Lielāki un mazāki apmeklētāji cepa Jāņu picas. Svētku atmosfēru radīja lielā rosība un kņada, kā arī Līgo dziesmas, kuras skanēja starp smiekliem.

Atsaucība uz šo pasākumu bija ļoti liela, jo jauniešiem patika darboties virtuvē. Ikkatrs pielika roku pie picas, lai tā sanāktu īpaša. Sākumā kautrība spēlēja savu lomu, bet darbi ātri vien tika sadalīti. Viens mazgā, otrs griež, trešais kārto. Redzot, ka ir tik daudz interesentu, nācās gatavot divas picas, lai pietiktu visiem. Kamēr gardums cepās, tikmēr gaidāmais laiks tika pavadīts lietderīgi. Bija sagatavotas spēles saistībā ar Līgo un ēstgatavošanu. Vajadzēja atminēt pļavas augus un sakārtot uztura piramīdu. Vairāk šajās aktivitātēs iesaistījās meitenes, jo zināšanas bija noderīgas vainagu pīšanai. Lai process būtu saistošāks, picām tika izdomāti pat nosaukumi, tādi kā sierainā Līga un Jānis Uzkalniņš. Kopā būšanas brīdī tika stāstīti joki un dažādi smieklīgi atgadījumi. Visi ar nepacietību gaidīja pirmo picu, jo jauniešu centrā viss burvīgi smaržoja! Vislielākā sajūsma un prieks bija redzams, kad katrs nokoda kumosu no sava gabaliņa. Jaunieši bija tik priecīgi, jo kopā to paveica un pica izdevās ļoti garda!

Jāatgādina, ka jauniešu centrā vienmēr ir interesanti! Vasarā to apmeklē tuvāki un tālāki, ir pat ciemiņi no Rīgas un Tukuma. Ja pārņem garlaicība, atnāc un kopā uzspēlēsim kādu spēli! Tāpat notikumiem jauniešu centrā vari sekot līdzi Facebook lapā, Lubānas novada mājaslapā un  Instagram kontā @lubanasjauniesi. Lai krāsaina turpmākā vasara un tiekamies jauniešu centrā!

Una Ivanova

Jaunākie notikumi

18
Okt
Lubānas pilsētas klubs
Liliputu cirks no Ukrainas ir kolektīvs, kas pārstāv šo žanru un veiksmīgi uzstājas gan Ukrainā, gan citās

19
Okt
Meirānu tautas namā
Gaigalavas KN amatierteātra “Bykovīši” izrāde A. Banka “No Jāņiem līdz Pēteriem”

20
Okt
Lubānas pilsētas klubā
Pieteikšanās no plkst.09:30 Lubānas pilsētas klubā. Papildus informācija pa t.26524369.

22
Okt
Lubānas novada pašvaldības administrācijas ēkā
Pieņemšanas laiks no plkst.10:00-12:00, Lubānas novada pašvaldības administrācijas ēkas 1.stāva